м. Хмельницький, вул.Ярослава Мудрого, 9 (колишня Толбухіна)

м. Хмельницький, вул.Ярослава Мудрого, 9 (колишня Толбухіна)

About illustration

Про медичний центр «Діагностикум»

Медичний центр «Діагностикум» розпочав свою діяльність у 1999 році в якості невеличкої приватної клініки. За 18-річний період роботи він значно розширився і перетворився в солідний медичний заклад, в якому проводиться якісне діагностування і лікування різноманітних хвороб та патологічних станів організму.

Пріоритетним видом діяльності медичного центру лишається діагностика, яка проводиться в даному закладі на високому рівні. Поруч зі стандартними лабораторними аналізами, тут використовуються альтернативні методи діагностування з використанням сучасної апаратури, що забезпечують високу якість проведення обстежень. В даному медзакладі ви можете зробити УЗД та ЕКГ, пройти БРД в Хмельницьку. Точність діагнозів, встановлених за допомогою сучасної апаратури та комп’ютерних програм, сягає 95%. Це дуже важливо, адже від вірно визначеного діагнозу залежить ефективність терапії, а в деяких випадках – навіть життя пацієнта!

МЦ «Діагностикум» співпрацює з провідною столичною лабораторією «Діла», лідером серед медичних лабораторій нашої країни. Вам не обов’язково їхати до Києва, щоб пройти найсучасніше детальне обстеження – достатньо здати біоматеріали в центрі «Діагностикум». Ці матеріали щодня передаються кур’єрською службою до столиці, де досліджуються фахівцями лабораторії «Діла», а результати повертаються в медичний центр у Хмельницькому.

Поряд з різноманітними видами обстежень, МЦ «Діагностикум» допомагає боротися з хворобами за допомогою фітотерапевтичних та гомеопатичних медпрепаратів. Вони не отруюють організм і, на відміну від фармацевтичних лікувальних засобів, здатні подолати задавнені, хронічні захворювання.

В медичному центрі «Діагностикум» в Хмельницьку застосовуються особливі терапевтичні методики, без використання хімічних медпрепаратів: гірудотерапія, гідроколонотерапія, ударно-хвильова терапія та інші. Вони безболісні і нешкідливі для організму, при цьому досить ефективні у боротьбі з багатьма видами захворювань.

В процесі діагностування та терапії використовується сучасне медичне обладнання, оглядові набори, комп’ютерні програми та технології.

В клініці можуть проходити обстеження та лікуватися не лише дорослі, а й діти. До ваших послуг дипломовані медичні кадри: терапевти, педіатри, сімейні лікарі. Всі вони навчалися й стажувалися в клініках Львова, Києва, Москви, мають відповідні дипломи та сертифікати.

МЦ «Діагностикум» – сучасний медичний заклад, відомий унікальними послугами і нетрадиційними терапевтичними методиками, кваліфікованим персоналом та модернізованим обладнанням, завдяки чому займає провiднi позиції на ринку медичних послуг не лише в обласному центрі, а й на всій території Хмельниччини.

Отримайте консультацію
вже сьогодні

Ми передзвонимо Вам найближчим часом