м. Хмельницький, вул.Ярослава Мудрого, 9 (колишня Толбухіна)

м. Хмельницький, вул.Ярослава Мудрого, 9 (колишня Толбухіна)

About illustration

Склеротерапія

Склеротерапія - це є найпоширеніша та найефективніша методика лікування варикозної хвороби та судинних зірочок (телеангіектазій) на нижніх кінцівках. Після введення спеціального лікарського препарату - склерозанта, хвора вена "склеюється" і з часом розсмоктується. При ретельному дотриманні техніки і необхідних умов, процедура дає відмінний результат і хороший косметичний ефект. Склеротерапія вважається безпечною.

Методика проведення склеротерапії
 
В МЦ Діагностикум для проведення склеротерапії використовується препарат Склеровейн, голки 30G та спеціальні мікрокатетери. Однією з останніх розробок в сфері лікування варикозної хвороби є Foam-form склеротерапія за методикою Tessari.
 
За допомогою спеціальних пристроїв склерозант в спіненій формі вводиться в варикозно-змінену вену і взаємодіючи з внутрішніми стінками судини, "склеює" їх і приводить до поступового розсмоктування. Флебологи відзначають, що використання даної методики дозволяє значно підвищити ефективність лікування варикозу вен великих діаметрів. Позитивний результат досягається швидше, а кількість препарату, що вводиться, при цьому зменшується.
 
В МЦ Діагностикум під час процедури склеротерапії використовується спеціальний прилад для візуалізації вен AccuVein AV400, який відображає карту судинної сітки на поверхні шкіри, якому немає аналогів в Україні. Ця передова технологія дозволяє визначити джерело судинної сітки. Вчасне "закриття" ретикулярної центральної вени дозволяє позбутися судинної сітки без косметичних недоліків і досягти стійкого усунення патології.

Отримайте консультацію
вже сьогодні

Ми передзвонимо Вам найближчим часом