м. Хмельницький, вул.Ярослава Мудрого, 9 (колишня Толбухіна)

м. Хмельницький, вул.Ярослава Мудрого, 9 (колишня Толбухіна)

About illustration

УЗД та дуплексне сканування судин

УЗД (ультразвукове дослідження) – це обстеження внутрішніх органів та тканин за допомогою ультразвукових хвиль. Кожен орган має різну щільність та структуру. Ультрахвилі, проникаючи крізь тканини, змінюються. Високочутливий датчик фіксує ці зміни, переводячи їх у графічне зображення на моніторі або термочутливому папері.
 
В медичному центрі «Діагностикум» ви можете зробити УЗД в Хмельницькому з метою ранньої, доклінічної діагностики певних захворювань. Обстеження дозволяє оцінити стан внутрішніх органів, виявити відхилення від норми або розвиток хвороби на ранній стадії, коли у пацієнта ще навіть немає скарг на погіршення самопочуття.
 
Даний метод обстеження використовується для діагностики гострих станів, що вимагають хірургічного втручання: тромбоз судин, гострий панкреатит і холецистит, зрушення каменів у нирках або печінці та інших проблем.
 
Ультразвукове дослідження не несе радіоактивного навантаження на організм, не має протипоказань і побічної дії. Воно безпечне для здоров’я як дорослих, так і дітей. УЗД без ризику можуть проходити наймолодші пацієнти, а також вагітні жінки. При необхідності, процедуру можна проводити декілька разів на день.
 
В нашому закладі ви можете пройти УЗД у Хмельницькому і обстежити будь-який орган. Процедуру проводять кваліфіковані лікарі з використанням сучасної апаратури, що забезпечує вам достовірний діагноз. Записатися на процедуру можна за телефонами, вказаними на сайті.

Отримайте консультацію
вже сьогодні

Ми передзвонимо Вам найближчим часом